Skip to content

Sunduğumuz Hizmetler

logistic

Karayolu Taşımacılığı

Beotransport Taşımacılık olarak, tecrübeli sürücülerimizle ve son teknoloji güvenlik donanımına sahip araçlarımızla size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Balkanlar ve Avrupa’daki ofislerimizle sizlere rakiplerimizden bir adım daha yakınız. Karayolu taşımacılığında geniş hizmet ağımız ile her ihtiyacınız için en uygun çözümleri üretiyoruz. Risk grubu yüksek yükler, kimyevi maddeler, toz – sıvı – yanıcı ürünler ve gıda ürünleri için özel donanıma sahip araçlarımızla hizmet veriyoruz. Hava koşullarını sıkı takip ediyor ve araç donanımını en uygun koşullara göre hazırlıyoruz. Karayolu taşımacılığında haftanın 7 günü çıkışlar düzenleyebiliyoruz. Güvenli hizmet ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini her daim korumayı başarıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

  • Balkan Ülkeleri Karayolu Taşımacılığı

Başta Sırbistan, Bosna Hersek, Kosova, Karadağ, Kuzey Makedonya, Arnavutluk olmak üzere birçok Balkan ülkelerine komple ve parsiyel çıkışlarımız vardır.

  • Avrupa Birliği Ülkeleri Karayolu Taşımacılığı

Başta Macaristan, Avusturya, Almanya, Hırvatistan, Slovenya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Polonya olmak üzere tüm Avrupa Birliği ülkelerine komple ve parsiyel çıkışlarımız vardır.

Sormak istediklerinizi bize iletebilirsiniz.