Skip to content

Biz Kimiz?

Beotransport Lojistik Hakkımızda

Hakkımızda

1974 yılından bu yana lojistik sektörünün içinde yer alan Beotransport, 1992 yılından itibaren başta Balkanlar ve Avrupa ülkeleri olmak üzere yurtdışı karayolu taşımacılık, depolama ve gümrükleme hizmetleri vermektedir.

Uzun yıllar uluslararası lojistik sektöründe yer almış olan uzman kadromuz ve edindiğimiz tecrübe ile iş ortaklarımızın komple ve parsiyel yüklerini güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde taşıyoruz.

Sürdürülebilir bir büyüme hedefleyen Beotransport inovasyona olan inancı ile yürüttüğü AR-GE faaliyetleri kapsamında her geçen gün pazar payını arttırmaktadır.

Türkiye, Sırbistan, Avusturya, Almanya ve Macaristan’da merkezleri bulunan Beotransport, kusursuz hizmet anlayışıyla iş ortaklarına maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

01. Kuruluşumuz

factory

1974 yılında faaliyetlerine başlayan şirketimiz, 1992 yılında yurtdışı karayolu taşımacılık sektörü ile büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Kurumsal bünyesiyle en iyi hizmet kalitesi prensibiyle büyüyen BeoTrans, inovasyon ve Ar-Ge'ye yaptığı yatırımlarla sektöre en hızlı uyum sağlayan şirketlerden biridir.

02. Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket eden, beklentileri ve ihtiyaçları karşılayan, sürekli çalışan, anlamlı ve makul çözümler üreten, ve kaliteyi yansıtan bir şirket olmaktadır.

03. Vizyonumuz

Hızlı ve mükemmel çözümler sunan, insana ve doğaya saygılı, sürekli üreten, güvenli ve sektöründe öncü uluslararası bir lojistik şirketi olmaktır.