Skip to content

Sırbistan Nakliye

Taşımacılık alanında hizmet verdiğimiz ülkelerin sayısını her geçen gün artırarak çalışma sahamızı genişletiyoruz. Uygun fiyatlarımız ve güvenilirliğimiz ile sürekli olarak hizmet kalitemizi ve kapasitemizi artırarak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Türkiye Sırbistan arası nakliye hizmetimiz ile ihracatı yapılmakta olan ticari ve gümrüklü yük grubunun nakliyesini tam kapasiteli olarak gerçekleştiriyoruz. Doğu Avrupa ülkeleri arasında yer alan Sırbistan, birçok tüketim mamulünü yurtdışından ithal etmektedir. Türkiye ile Sırbistan arasındaki ticari faaliyetler her geçen gün artmaktadır.

Sırbistan nakliye hizmetimiz ile başta sanayi, makine, inşaat ve yapı malzemeleri olmak üzere her türlü kuru yük grubunu ve konteyner yüklerinin nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Sırbistan plakalı araç filomuz ile Sırbistan nakliye ve gümrükleme işlemlerinde en yüksek hizmet kalitesini yaşatmak için çalışıyoruz.

Müşteri kazanma odaklı vizyonumuz ile Sırbistan’a ihracat ve Sırbistan’dan ithalat yapan birçok iştirakçi kuruluşun güvenle tercih ettiği lojistik firmasıyız.

Sırbistan karayolu yük taşımacılığında komple ve parsiyel çıkışlarımız mevcuttur. Ankara’da ve Sırbistan’da yer alan depolarımızdan düzenli olarak çıkışlarımız mevcuttur.

Türkiye Sırbistan arası lojistik hizmetimiz tam kapsamlı olup nakliye hizmetimizin yanında depolama, gümrükleme ve acentelik hizmetleri de sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin